Oferta

Worek papierowy z wkładką polietylenową

Worek papierowy z wkładką polietylenową to posiadający wszelkie wymagane atesty produkt wysokiej jakości dedykowany między innymi branży spożywczej.

Worek papierowy z wkładką polietylenową przeznaczony jest do konfekcjonowania (konfekcjonowanie to ostatni etap pakowania towaru, po którym trafia on do ostatecznego odbiorcy na całym świecie) produktów sypkich z branży mleczarskiej, chemicznej i budowlanej.

Worek papierowy z wkładką polietylenową wykonany jest z wytrzymałych materiałów i stanowi alternatywę dla innych, mniej bezpiecznych form pakowania towaru. Sam polietylen jest szeroko wykorzystywany w różnych gałęziach przemysłu i może być używany m.in. przy pakowaniu i mocowaniu produktów znajdujących się na paletach.

Worek papierowy z wkładką polietylenową sprawdzi się również przy półautomatycznym, jak i w pełni zautomatyzowanym pakowaniu towarów konsumpcyjnych i przemysłowych. Ten rodzaj opakowania charakteryzuje również wysoka jakość wykonania, trwałość, wielość zastosowań (np. w branży budowlanej, chemicznej, spożywczej etc.) i łatwość użytkowania. Worki te sprawdzają się w przechowywaniu i transportowaniu produktów sypkich, suchych i granulowanych.


Worek papierowy z wkładką polietylenową:
-chroni towar przed kurzem i wilgocią,
-mocuje i zabezpiecza towar,
-minimalizuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych,
-nie zawiera toksycznych substancji,
-sprawdzi się m.in. przy pakowaniu produktów sypkich, budowlanych i chemikaliów,
-pozwala zaoszczędzić na kosztach pakowania.

Zapakuj swoje produkty w worki papierowe z wkładką polietylenową i miej pewność, że Twoje towary dotrą bezpiecznie wszędzie tam, gdzie chcesz.

Parametry:

-Warstwy papieru: od 2 do 4
-Gramatura papieru: 60-100 g/m2
-Kolor papieru: szary lub biały
-Folia: LDPE lub HDPE
-Wkładka foliowa: bezbarwna lub w kolorze, wklejona do worka papierowego lub wywinięta na zewnątrz
-Grubość foli: 40 do 120 UM
-Nadruk wielokolorowy 

Worek Big Bag

Worki typu Big Bag to solidne i trwałe kontenery elastyczne, które wykorzystuje się do pakowania i przechowywania towarów wielkopojemnościowych.

Worki typu Big Bag mogą mieć:
-konstrukcję otwartą (przechowuje się w nich towary, które nie muszą być izolowane od warunków atmosferycznych, są to głównie produkty niepylące i materiały budowlane takie jak kostka brukowa, piasek, gruz),
-konstrukcję 1-lejową (umożliwiają szczelne zamknięcie towaru i chronią go przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi),
-konstrukcję 2-lejową (umożliwiają nie tylko szczelne zamknięcie towaru, lecz również opróżnienie worka bez konieczności niszczenia opakowania),
-stożkowe dno (prócz szczelnego zapakowania przechowywanych produktów zyskujemy również łatwość wydobycia  z opakowania tych materiałów, których wyjęcie z worka z płaskim dnem byłoby trudne).


Innym rodzajem worków typu Big Bag są Q –bagi, które dzięki swojej konstrukcji wewnętrznej pozwalają zachować sześcienny kształt worka i stabilność przewożonych materiałów (ma to ogromne znaczenie przy transportach morskich, lotniczych i odległościowych).


Wybór konkretnego rodzaju worka typu Big Bag zależny jest od charakteru substancji, które mają być w nich przechowywane lub transportowane.

Wśród worków typu Big Bag możemy znaleźć:
-Big Bagi kontenerowe (jednorazowego lub wielokrotnego użytku),  
-worki przeznaczone do przechowywania i transportowania substancji niebezpiecznych,
-worki ułatwiające przechowywanie produktów z branży spożywczej (np. warzyw).

Worki typu Big Bag wykonane zostały z nadającego się do recyklingu materiału -tkaniny polipropylenowej. W zależności od ich przeznaczenia worki typu Big Bag mogą być produkowane:
-z tkanin powlekanych (chronią wówczas produkt przed wilgocią).
-z tkanin oddychających (niepowlekanych) do przechowywania np. warzyw i owoców,  
-z wkładką foliową.
-z materiałów antystatycznych .

Do worków typu Big Bag można zapakować m.in.:
-kruszywa,
-mąkę,
-cukier,
-ziemniaki,
-węgiel,
-kostkę brukową,
-inne produkty.


Worki typu Big Bag sprawdzą się w przechowywaniu i transporcie materiałów sypkich (piasek, żwir) oraz stałych (złom, surowce, drewno). Popularność tego rodzaju opakowań wiąże się m.in. z łatwością ich użytkowania, prostotą napełniania oraz oszczędnością powierzchni magazynowych.

Jako producent worków typu Big Bag oferujemy również opakowania wykonane według indywidualnych ustaleń z klientem (w procesie produkcji bierzemy pod uwagę to, co będzie przechowywane w workach, wymogi i procedury pakowania oraz warunki pakowania i transportu).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Aktualności

25
Lis 2014
Worki papierowe z wkładką polietylenową
25
Lis 2014
Worki Big Bag

Wszelkie prawa zastrzeżone: © 2014 BartPack

Wykonanie: alcalary.pl